Dodany: 2010-09-15 13:17:31

Zabawa i nauka w jednym - gry edukacyjneTwój maluch ma już 3 latka i wszędzie go pełno. Chce być wszędzie tam, gdzie Ty i co ważniejsze robić wszystko to, co Ty. Sprzątasz – on też, zmywasz – on także, nakrywasz do stołu – on niesie łyżki, pracujesz przy komputerze – malec wspina się na Twoje kolana i stuka paluszkami po klawiaturze.

 

Jak bezpiecznie zapoznać go z komputerem tak, aby jednocześnie mógł się uczyć i bawić. Rozwiązaniem są gry edukacyjne. Obecnie na rynku znajdziemy wiele gier komputerowych dla dzieci od lat 3, które nie tylko bawią, ale także rozwijają maluszka. Nauka liczenia, poznawanie liter, instrumentów muzycznych, zwierząt i dźwięków pomoże twojemu dziecku poznać i nazwać świat, który go otacza.

 

Gry edukacyjne są doskonałą propozycją nie tylko dla dziecka, ale również dla rodzica. Ponieważ będąc pewnym, że maluch efektywnie spędza czas przed komputerem, rodzic może zająć się swoimi, bieżącymi sprawami. Gry edukacyjne nie tylko uczą poznawać świat, ale również cieszą i bawią Twoje dziecko..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabawa i nauka w jednym - gry edukacyjne
Nick: